Akcja ekologiczna „Drzewko za surowce wtórne” w Gorlicach. Przynieś surowce wtórne i odbierz sadzonki roślin

Akcja specjalna Drzewko za Surowce Wtórne
"Gazeta Krakowska" w Gorlicach rozda sadzonki 25 maja. Warto już zacząć zbierać surowce wtórne
"Gazeta Krakowska" w Gorlicach rozda sadzonki 25 maja. Warto już zacząć zbierać surowce wtórne
Już w sobotę, 25 maja na terenie Galerii Gorlickiej w Gorlicach przy ul. Ogrodowej 6 będziemy zbierać makulaturę, małe elektrośmieci, butelki PET i aluminiowe puszki, które wymienimy na sadzonki kwiatów i innych roślin.

„Gazeta Krakowska” z akcją ekologiczną „Drzewko za surowce wtórne” tym razem odwiedzi Gorlice. W sobotę, 25 maja, na terenie Galerii Gorlicjkiej od godz. 9 do 13, albo wyczerpania zapasów, będzie wręczać sadzonki za surowce wtórne. Zbierać będziemy makulaturę, plastikowe butelki, aluminiowe puszki oraz zużyty sprzęt elektryczny.

Akcja ekologiczna „Drzewko za surowce wtórne” w Gorlicach. Przynieś surowce wtórne i odbierz sadzonki roślin

Każdy może otrzymać nawet cztery sztuki sadzonek, wszystko zależy od ilości surowców wtórnych jaką nam dostarczy. Odpady zostaną zważone, policzone i zanotowane. W zamian otrzymujecie kupon upoważniający do odbioru roślin, który zrealizujecie na stoisku tuż obok. Warto więc już dziś zacząć opróżniać szafki z makulatury oraz zbierać plastikowe butelki, aluminiowe puszki i niesprawne elektrośmieci.

Jedną sadzonkę można otrzymać za: 4 kg makulatury 20 sztuk puszek, 20 sztuk butelek PET oraz dwie sztuki małych elektrośmieci. Przyjmowane będą elektrośmieci o maksymalnej długości 20 cm, jk: małogabarytowy sprzęt informatyczny i telekomunikacyjny np. telefon, słuchawki, głośnik bezprzewodowy, zabawka elektryczna, ładowarka, prostownica do włosów, przedłużacz, młynek elektroniczny, czujnik dymu, termostat, myszka do komputera, tablet, aparat fotograficzny, pilot, zegarek itp.

PARTNERZY WYDARZENIA
Galeria Gorlicka
Ścinex
Bank Spółdzielczy w Gorlicach
Empol
Nadleśnictwo w Gorlicach
Brico Marche Gorlice
Spółdzielnia Produkcyjno-Handlowa „Jedność”

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Akcja ekologiczna „Drzewko za surowce wtórne” w Gorlicach. Przynieś surowce wtórne i odbierz sadzonki roślin - Gazeta Krakowska

Wróć na gorlice.naszemiasto.pl Nasze Miasto