Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Nysa
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Nysa podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- KOLBIARZ Kordian Jan - KWW KORDIANA KOLBIARZA: 53,49% (10 413 głosów)
- KUGLARZ Arkadiusz Jerzy - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 28,85% (5 615 głosów)
- LICHNOWSKA Celina Barbara - KWW CELINY LICHNOWSKIEJ - ŁĄCZY NAS NYSA: 8,75% (1 703 głosów)
- STADNIK Andrzej - KWW TRADYCJA ROZWÓJ NOWOCZESNOŚĆ: 6,89% (1 341 głosów)
- FITOWSKI Piotr Paweł - KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: 2,02% (394 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SZEWCZUK Ewelina Elżbieta: pozycja 1 : 3,62% (973 głosów)
- HASENBECK Antoni: pozycja 2 : 3,62% (973 głosów)
- HELIŃSKA Adrianna Anna: pozycja 3 : 3,62% (973 głosów)
- LECH Krystian Andrzej: pozycja 4 : 3,62% (973 głosów)
- ZIELIŃSKA Marzena Aleksandra: pozycja 5 : 3,62% (973 głosów)
- BAŁASZ Henryk Kazimierz: pozycja 6 : 3,62% (973 głosów)
- FRUNCZA Łukasz Mateusz: pozycja 7 : 3,62% (973 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- FITOWSKI Piotr Paweł: pozycja 1 : 0,5% (135 głosów)
- FRYC Dorota: pozycja 2 : 0,5% (135 głosów)
- WISZNIEWSKA Wioleta Maria: pozycja 3 : 0,5% (135 głosów)
- PYTLIŃSKI Grzegorz Krzysztof: pozycja 4 : 0,5% (135 głosów)
- FRYC Katarzyna: pozycja 5 : 0,5% (135 głosów)
- HRYNIUK Artur Krzysztof: pozycja 6 : 0,5% (135 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JANOS Mariusz Mieczysław: pozycja 1 : 3,55% (954 głosów)
- KUBIACZEK Joanna Agnieszka: pozycja 2 : 3,55% (954 głosów)
- PARTYKA Krzysztof Jacek: pozycja 3 : 3,55% (954 głosów)
- JELEŃ Anna Helena: pozycja 4 : 3,55% (954 głosów)
- ŁASKI Cezary Bogusław: pozycja 5 : 3,55% (954 głosów)
- SERETNA Marta: pozycja 6 : 3,55% (954 głosów)
- KAMIENIK Adam Feliks: pozycja 7 : 3,55% (954 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CELINY LICHNOWSKIEJ - ŁĄCZY NAS NYSA:
- LICHNOWSKA Celina Barbara: pozycja 1 : 1,02% (273 głosów)
- KORYTKO Jolanta Urszula: pozycja 2 : 1,02% (273 głosów)
- GÓRECKA-ŁOŚ Alicja Stanisława: pozycja 3 : 1,02% (273 głosów)
- MALINA Marcin: pozycja 4 : 1,02% (273 głosów)
- MAJEWSKA Beata Eugenia: pozycja 5 : 1,02% (273 głosów)
- TROŚCIŃSKI Henryk Jan: pozycja 6 : 1,02% (273 głosów)
- SZCZERSKI Marek Jerzy: pozycja 7 : 1,02% (273 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”:
- ROGOWSKI Ryszard: pozycja 1 : 0,82% (221 głosów)
- TYCZKA Jacek Jan: pozycja 2 : 0,82% (221 głosów)
- BORODACZ Agnieszka Justyna: pozycja 3 : 0,82% (221 głosów)
- GRUBIAK Alicja: pozycja 4 : 0,82% (221 głosów)
- WOŹNY Leszek Marcin: pozycja 5 : 0,82% (221 głosów)
- MANTAJ Dariusz Kazimierz: pozycja 6 : 0,82% (221 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA ROZWÓJ NOWOCZESNOŚĆ:
- MAZGUŁA Adam Józef: pozycja 1 : 0,8% (215 głosów)
- SMYK Amadeusz Cezary: pozycja 2 : 0,8% (215 głosów)
- REMBISZ Katarzyna Hanna: pozycja 3 : 0,8% (215 głosów)
- MALINOWSKA Magdalena Katarzyna: pozycja 4 : 0,8% (215 głosów)
- SAJEK Krystyna Bronisława: pozycja 5 : 0,8% (215 głosów)
- STADNIK Maksymilian: pozycja 6 : 0,8% (215 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA:
- ZELENT Adam Tomasz: pozycja 1 : 3,23% (868 głosów)
- ZAJDEL Krzysztof: pozycja 2 : 3,23% (868 głosów)
- KAMUDA Romuald: pozycja 3 : 3,23% (868 głosów)
- BEDNARSKA-KOLBIARZ Edyta Dorota: pozycja 4 : 3,23% (868 głosów)
- WILCZEK Katarzyna Joanna: pozycja 5 : 3,23% (868 głosów)
- KOPCISZ Anna Justyna: pozycja 6 : 3,23% (868 głosów)
- LAZUREK Bogdan: pozycja 7 : 3,23% (868 głosów)
KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY:
- GALLA Bogusław Tadeusz: pozycja 1 : 1,23% (332 głosów)
- POŁOSAK Anna: pozycja 2 : 1,23% (332 głosów)
- NOWICKA Dominika Maria: pozycja 3 : 1,23% (332 głosów)
- OPAROWSKA Marta: pozycja 4 : 1,23% (332 głosów)
- WANDAS Henryk Władysław: pozycja 5 : 1,23% (332 głosów)
- WŁOCH Krzysztof: pozycja 6 : 1,23% (332 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SZYRA Paweł Józef: pozycja 1 : 3,3% (915 głosów)
- NAKONIECZNY Jerzy Zygmunt: pozycja 2 : 3,3% (915 głosów)
- POLAK Stanisław: pozycja 3 : 3,3% (915 głosów)
- WESOŁOWSKA Jadwiga Helena: pozycja 4 : 3,3% (915 głosów)
- MALOCH Ewa Małgorzata: pozycja 5 : 3,3% (915 głosów)
- KAMIŃSKI Dawid: pozycja 6 : 3,3% (915 głosów)
- GRUBIAK Agnieszka Weronika: pozycja 7 : 3,3% (915 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SZYMAŃSKA-KACZMAREK Magdalena Wanda: pozycja 1 : 0,43% (118 głosów)
- WOŁOCHACZ Henryka Ewa: pozycja 2 : 0,43% (118 głosów)
- CHOCHOROWSKI Bartosz Łukasz: pozycja 3 : 0,43% (118 głosów)
- KRAWCZYK Małgorzata Wanda: pozycja 4 : 0,43% (118 głosów)
- LEWICKI Tobiasz Tymoteusz: pozycja 5 : 0,43% (118 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- BAZIUTA Bolesław: pozycja 1 : 0,47% (131 głosów)
- FISZER Elżbieta Zdzisława: pozycja 2 : 0,47% (131 głosów)
- BRZEZIŃSKI Andrzej Rafał: pozycja 3 : 0,47% (131 głosów)
- RYBOTYCKA Beata Angelika: pozycja 4 : 0,47% (131 głosów)
- FAŁDZIŃSKI Robert: pozycja 5 : 0,47% (131 głosów)
- BURGIEL Krystyna Anna: pozycja 6 : 0,47% (131 głosów)
- OSIADŁY Piotr Wojciech: pozycja 7 : 0,47% (131 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KUGLARZ Arkadiusz Jerzy: pozycja 1 : 4,18% (1 161 głosów)
- TRYTKO-WARCZAK Jolanta Elżbieta: pozycja 2 : 4,18% (1 161 głosów)
- WINNIK Anna: pozycja 3 : 4,18% (1 161 głosów)
- MILCZANOWSKA Angelika: pozycja 4 : 4,18% (1 161 głosów)
- MATYS Mateusz Zdzisław: pozycja 5 : 4,18% (1 161 głosów)
- KUBACKA-MAKOWSKA Klaudia Paulina: pozycja 6 : 4,18% (1 161 głosów)
- KULA Zenon Józef: pozycja 7 : 4,18% (1 161 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CELINY LICHNOWSKIEJ - ŁĄCZY NAS NYSA:
- SMOTER Piotr: pozycja 1 : 1,7% (471 głosów)
- KAMIENIK Agnieszka: pozycja 2 : 1,7% (471 głosów)
- SŁUGOCKI Grzegorz: pozycja 3 : 1,7% (471 głosów)
- PODHORODECKA-MIERZWA Ewa Katarzyna: pozycja 4 : 1,7% (471 głosów)
- LACH Krzysztof Marek: pozycja 5 : 1,7% (471 głosów)
- ZIÓŁKOWSKA Alina Agata: pozycja 6 : 1,7% (471 głosów)
- WĄSOWICZ-HOŁOTA Danuta Anna: pozycja 7 : 1,7% (471 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”:
- MAKOWSKI Jacek Tadeusz: pozycja 1 : 0,66% (182 głosów)
- MNICH Cezary Roman: pozycja 2 : 0,66% (182 głosów)
- ŚPIEWAK Anna: pozycja 3 : 0,66% (182 głosów)
- BARZIEJ Andrzej Józef: pozycja 4 : 0,66% (182 głosów)
- WALAWENDER Ryszard: pozycja 5 : 0,66% (182 głosów)
- ŚLIWIŃSKA Magdalena Daria: pozycja 6 : 0,66% (182 głosów)
- ŻURKOWSKA Anna Agata: pozycja 7 : 0,66% (182 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA ROZWÓJ NOWOCZESNOŚĆ:
- JABŁOŃSKI Roman Marek: pozycja 1 : 0,31% (87 głosów)
- PRZYBYŁOWSKI Tomasz Jerzy: pozycja 2 : 0,31% (87 głosów)
- SKOPEK Aleksandra Edyta: pozycja 3 : 0,31% (87 głosów)
- CYMBALISTA Magdalena Maria: pozycja 4 : 0,31% (87 głosów)
- BAJ Teresa Kamila: pozycja 5 : 0,31% (87 głosów)
- DUDEK Marek Eugeniusz: pozycja 6 : 0,31% (87 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA:
- KOLBIARZ Kordian Jan: pozycja 1 : 3,05% (847 głosów)
- HAŁAJKO Edward Henryk: pozycja 2 : 3,05% (847 głosów)
- GRUSZKA Małgorzata Katarzyna: pozycja 3 : 3,05% (847 głosów)
- ZIĘBA Dariusz Artur: pozycja 4 : 3,05% (847 głosów)
- ŻUKOWSKA Anna Iwona: pozycja 5 : 3,05% (847 głosów)
- WOŁYNIEC Oliwia Aleksandra: pozycja 6 : 3,05% (847 głosów)
- DZIADUŚ Przemysław Piotr: pozycja 7 : 3,05% (847 głosów)
KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY:
- ZIEMNIK Józefa Halina: pozycja 1 : 0,42% (116 głosów)
- LUBCZYŃSKA Justyna Agnieszka: pozycja 2 : 0,42% (116 głosów)
- WIERZCHOWIEC Jan Wojciech: pozycja 3 : 0,42% (116 głosów)
- FITAS Łukasz Patryk: pozycja 4 : 0,42% (116 głosów)
- JAROSZ Agnieszka Monika: pozycja 5 : 0,42% (116 głosów)
- PIETRASZKO Jerzy Stanisław: pozycja 6 : 0,42% (116 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ŻUKOWSKA-JACYKOWSKA Maria Magdalena: pozycja 1 : 2,47% (1 319 głosów)
- GRUBIAK Wojciech Paweł: pozycja 2 : 2,47% (1 319 głosów)
- GUTOWSKA-RASZCZUK Lidia Katarzyna: pozycja 3 : 2,47% (1 319 głosów)
- WOŹNIAK Ewa Alicja: pozycja 4 : 2,47% (1 319 głosów)
- NOWAK Anna Julia: pozycja 5 : 2,47% (1 319 głosów)
- HAJDUGA Jerzy Marek: pozycja 6 : 2,47% (1 319 głosów)
- WRAGA Grzegorz Marek: pozycja 7 : 2,47% (1 319 głosów)
- GÓRSKI Jarosław Grzegorz: pozycja 8 : 2,47% (1 319 głosów)
- CHABIŃSKI Janusz Bogusław: pozycja 9 : 2,47% (1 319 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- RYBOTYCKI Robert Andrzej: pozycja 1 : 0,31% (164 głosów)
- CICHOŃ Jerzy Zdzisław: pozycja 2 : 0,31% (164 głosów)
- RYBOTYCKA Joanna Irena: pozycja 3 : 0,31% (164 głosów)
- CZARNECKI Oskar Adam: pozycja 4 : 0,31% (164 głosów)
- CICHOŃ-RYBOTYCKA Renata Alicja: pozycja 5 : 0,31% (164 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JELEŃ Dariusz: pozycja 1 : 3,64% (1 947 głosów)
- GŁOWANIA Grzegorz: pozycja 2 : 3,64% (1 947 głosów)
- PALIMĄKA Mateusz: pozycja 3 : 3,64% (1 947 głosów)
- GACH Agata Krystyna: pozycja 4 : 3,64% (1 947 głosów)
- KAMIENIK Feliks Leonard: pozycja 5 : 3,64% (1 947 głosów)
- MATYS Justyna Janina: pozycja 6 : 3,64% (1 947 głosów)
- JANOS Joanna: pozycja 7 : 3,64% (1 947 głosów)
- POTOCZEK Patrycja Magdalena: pozycja 8 : 3,64% (1 947 głosów)
- DYKTA Bartłomiej Tomasz: pozycja 9 : 3,64% (1 947 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CELINY LICHNOWSKIEJ - ŁĄCZY NAS NYSA:
- WOJTASIK Piotr Radosław: pozycja 1 : 0,62% (329 głosów)
- SKONIECZNY Tadeusz: pozycja 2 : 0,62% (329 głosów)
- SMOTER Anna Lucyna: pozycja 3 : 0,62% (329 głosów)
- GODYŃ Jacek Tadeusz: pozycja 4 : 0,62% (329 głosów)
- CHOLEWIŃSKA Anna Genowefa: pozycja 5 : 0,62% (329 głosów)
- WIERDAK Zofia: pozycja 6 : 0,62% (329 głosów)
- CHŁODNA Barbara: pozycja 7 : 0,62% (329 głosów)
- TRZASKA Arkadiusz Eligiusz: pozycja 8 : 0,62% (329 głosów)
- SMAGOŃ Janusz Marek: pozycja 9 : 0,62% (329 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”:
- TARNOWSKI Jacek Paweł: pozycja 1 : 1,02% (546 głosów)
- BOBAK Małgorzata Anna: pozycja 2 : 1,02% (546 głosów)
- JAROSZYŃSKI Błażej Maciej: pozycja 3 : 1,02% (546 głosów)
- DĄBROWSKI Bogumił Jan: pozycja 4 : 1,02% (546 głosów)
- RACHWAŁ Jolanta Kazimiera: pozycja 5 : 1,02% (546 głosów)
- FIL Bogdan: pozycja 6 : 1,02% (546 głosów)
- TYMKÓW Katarzyna Elżbieta: pozycja 7 : 1,02% (546 głosów)
- KOPAŁA Agnieszka Maria: pozycja 8 : 1,02% (546 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA ROZWÓJ NOWOCZESNOŚĆ:
- KRZYSZTOŃ Jacek Ryszard: pozycja 1 : 0,45% (241 głosów)
- KULAK Ireneusz Antoni: pozycja 2 : 0,45% (241 głosów)
- LAMER Tadeusz: pozycja 3 : 0,45% (241 głosów)
- SZCZYPTA Anna: pozycja 4 : 0,45% (241 głosów)
- KAZIBUT Magdalena Ewa: pozycja 5 : 0,45% (241 głosów)
- REMBISZ Grzegorz Jan: pozycja 6 : 0,45% (241 głosów)
- DUMAŃSKA Elżbieta Danuta: pozycja 7 : 0,45% (241 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA:
- BOGDANOWSKI Łukasz Marcin: pozycja 1 : 1,85% (988 głosów)
- BEDNARZ Dariusz Grzegorz: pozycja 2 : 1,85% (988 głosów)
- DZIADUŚ Wirginia Maria: pozycja 3 : 1,85% (988 głosów)
- OLSZOWSKA Urszula: pozycja 4 : 1,85% (988 głosów)
- BALCERZAK Alan Dawid: pozycja 5 : 1,85% (988 głosów)
- OLSZYŃSKI Michał Jakub: pozycja 6 : 1,85% (988 głosów)
- GIL Liliana: pozycja 7 : 1,85% (988 głosów)
- SMOCZYŃSKA-OGŁUDEK Katarzyna Judyta: pozycja 8 : 1,85% (988 głosów)
- HOFMAN Krzysztof: pozycja 9 : 1,85% (988 głosów)
KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY:
- KLIŚ Krzysztof Jacek: pozycja 1 : 1,03% (551 głosów)
- ROSA Andrzej Dariusz: pozycja 2 : 1,03% (551 głosów)
- JURCZYK Marcin Tadeusz: pozycja 3 : 1,03% (551 głosów)
- KONOPNICKA Bogumiła: pozycja 4 : 1,03% (551 głosów)
- BAJTEK-BEJCZUK Magdalena Justyna: pozycja 5 : 1,03% (551 głosów)
- ŻAKOWSKA-KLUSKA Grażyna Ewa: pozycja 6 : 1,03% (551 głosów)
- ŁOMNICKA Małgorzata: pozycja 7 : 1,03% (551 głosów)
- GAŁAN Aleksy Krzysztof: pozycja 8 : 1,03% (551 głosów)
- SIWY Sławomir Antoni: pozycja 9 : 1,03% (551 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OGRODÓW DZIAŁKOWYCH W NYSIE:
- SZYCHOWSKI Grzegorz Antoni: pozycja 1 : 0,14% (76 głosów)
- CIUPKA Kazimierz: pozycja 2 : 0,14% (76 głosów)
- JAŚKO Ewa Stanisława: pozycja 3 : 0,14% (76 głosów)
- CHRZANOWSKA Beata Magdalena: pozycja 4 : 0,14% (76 głosów)
- NATKAŃSKI Zbigniew Andrzej: pozycja 5 : 0,14% (76 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ZWARDOŃ Wojciech Michał: pozycja 1 : 2,29% (832 głosów)
- BEM Sebastian Łukasz: pozycja 2 : 2,29% (832 głosów)
- MUSZYŃSKA Daria Ludwika: pozycja 3 : 2,29% (832 głosów)
- KRUCZKIEWICZ Tadeusz: pozycja 4 : 2,29% (832 głosów)
- KARNAŚ-BURSKA Alina Maria: pozycja 5 : 2,29% (832 głosów)
- KAMIŃSKA Monika: pozycja 6 : 2,29% (832 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BADERA Izabela Małgorzata: pozycja 1 : 0,33% (119 głosów)
- ZAJĄC Andrzej Kazimierz: pozycja 2 : 0,33% (119 głosów)
- WOJCIECHOWSKA Katarzyna: pozycja 3 : 0,33% (119 głosów)
- PIĘK Maria: pozycja 4 : 0,33% (119 głosów)
- JAGIELSKA Justyna Anna: pozycja 5 : 0,33% (119 głosów)
- KUNI Tomasz Bogusław: pozycja 6 : 0,33% (119 głosów)
- MARUDA Artur Piotr: pozycja 7 : 0,33% (119 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BOSAK Joanna Barbara: pozycja 1 : 1,83% (663 głosów)
- PODSIADŁO Krzysztof Mariusz: pozycja 2 : 1,83% (663 głosów)
- JARY Andrzej Janusz: pozycja 3 : 1,83% (663 głosów)
- ZAJĄC Bernarda: pozycja 4 : 1,83% (663 głosów)
- POTOCZEK Ilona Iwona: pozycja 5 : 1,83% (663 głosów)
- BARON Remigiusz Rafał: pozycja 6 : 1,83% (663 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CELINY LICHNOWSKIEJ - ŁĄCZY NAS NYSA:
- WILK Mateusz Grzegorz: pozycja 1 : 0,46% (166 głosów)
- KIJAK Sławomir Mikołaj: pozycja 2 : 0,46% (166 głosów)
- LESZCZYŃSKA Bogumiła Alicja: pozycja 3 : 0,46% (166 głosów)
- SKULSKI Mateusz Maksym: pozycja 4 : 0,46% (166 głosów)
- SZCZERSKA Ewa Krystyna: pozycja 5 : 0,46% (166 głosów)
- KUBLIN-BOGUCKA Marlena Józefa: pozycja 6 : 0,46% (166 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”:
- CZUCHRAJ Jacek: pozycja 1 : 2,17% (787 głosów)
- BARANIEWICZ Robert Jerzy: pozycja 2 : 2,17% (787 głosów)
- CWAJNA Lilla Maria: pozycja 3 : 2,17% (787 głosów)
- STĘGLOWSKA Małgorzata Barbara: pozycja 4 : 2,17% (787 głosów)
- GAZDA Maciej Marcin: pozycja 5 : 2,17% (787 głosów)
- MAZUREK Rafał Tomasz: pozycja 6 : 2,17% (787 głosów)
- TRZASKA Michał Kamil: pozycja 7 : 2,17% (787 głosów)
- ŁYSY Anna Kamila: pozycja 8 : 2,17% (787 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA ROZWÓJ NOWOCZESNOŚĆ:
- STADNIK Andrzej: pozycja 1 : 0,61% (223 głosów)
- KLAR Zofia Lidia: pozycja 2 : 0,61% (223 głosów)
- RYCHLIK Ryszard Andrzej: pozycja 3 : 0,61% (223 głosów)
- BINIEK Daria Magdalena: pozycja 4 : 0,61% (223 głosów)
- ZIEMIAŃSKA Paulina Monika: pozycja 5 : 0,61% (223 głosów)
- SZCZYPTA Marek Bogusław: pozycja 6 : 0,61% (223 głosów)
- ZAHUTA Tomasz Marek: pozycja 7 : 0,61% (223 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA:
- JANKOWICZ Sebastian: pozycja 1 : 4,68% (1 700 głosów)
- KWIATKOWSKI Damian Tomasz: pozycja 2 : 4,68% (1 700 głosów)
- ŁUŻNY Mieczysław: pozycja 3 : 4,68% (1 700 głosów)
- SZUSZKIEWICZ Jadwiga Teresa: pozycja 4 : 4,68% (1 700 głosów)
- BUTOR Marian Janusz: pozycja 5 : 4,68% (1 700 głosów)
- PYDYCH Jarosław Tadeusz: pozycja 6 : 4,68% (1 700 głosów)
- GÓRNIAK Kamila Monika: pozycja 7 : 4,68% (1 700 głosów)
- ZWARDOŃ Patrycja Kamila: pozycja 8 : 4,68% (1 700 głosów)
KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY:
- PIECZARKA Artur: pozycja 1 : 1,39% (504 głosów)
- WÓJCIK Daniel Michał: pozycja 2 : 1,39% (504 głosów)
- MUDRAK Urszula Helena: pozycja 3 : 1,39% (504 głosów)
- GIŻA Dariusz: pozycja 4 : 1,39% (504 głosów)
- GRUDZIECKA Anna Barbara: pozycja 5 : 1,39% (504 głosów)
- WASILEWSKA Małgorzata: pozycja 6 : 1,39% (504 głosów)
- OLEWICZ Marta Katarzyna: pozycja 7 : 1,39% (504 głosów)
- BAKALARCZYK Łukasz: pozycja 8 : 1,39% (504 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?