Nasza Loteria

Gorlice. Znalezione w Sękówce ciało 53-latka zabezpieczone do oględzin sądowo-lekarskich

Halina Gajda
Halina Gajda
Joanna Urbaniec
Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 53-letniego mężczyzny, którego ciało zostało odnalezione w niedzielę w Sękówce. Znana jest natomiast tożsamość zmarłego.

Decyzją prokuratora odnalezione w niedzielę (1 października) w Sękówce ciało mężczyzny – wiadomo już, że mieszkańca Gorlic – zostało zabezpieczone do dalszych oględzin sądowo-lekarskich.
- Prokurator, który był na miejscu, wstępnie wykluczył udział osób trzecich – relacjonuje Grzegorz Szczepanek z Komendy Powiatowej policji w Gorlicach.

Do zdarzenia doszło w pobliżu ścieżki rowerowej na wysokości składu budowlanego. W wodzie znaleziony został także rower. Być może więc doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Wkrótce więcej informacji

od 16 lat
Wideo

W jakim kierunku powinna się zmieniać UE?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gorlice.naszemiasto.pl Nasze Miasto