Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Dwójki Ekstrimu Gorlice zagrają w finale Mistrzostw Polski w minisiatkówce

Marek Podraza
Najmłodsze siatkarki Ekstrimu Gorlice Joanna Szary,Wiktoria Pilch oraz Maja Trzaskoś i Jowita Szary w świetnym stylu wywalczyły awans do finałów Mistrzostw Polski w mini siatkówce w kategorii "dwójek".

Podopieczne trenera Wojciecha Zapłaty w turnieju barażowym, który odbył się w Kielcach wygrały wszystkie swoje mecze.O dwa premiowane miejsca w finale Mistrzostw Polski ubiegały się drużyny z czterech województw, które w finałach wojewódzkich zajęły drugie i trzecie miejsca. W sumie w czterech turniejach barażowych w Polsce wyłoniono osiem zespołów, które uzupełniły stawkę 24 finalistów w trzech kategoriach mini siatkówki dwójki, trójki, czwórki.Finały Mistrzostw Polski w tym roku odbędą się w Drzonkowie koło Zielonej Góry 1 i 2 lipca.
Wyniki - eliminacje: Ekstrim - Aleksandrów Łódzki 25 :19, Ekstrim - SP 34 Kielce 25 : 15, Ekstrim - SP 3 Tarnobrzeg 25 : 19
Finały: Ekstrim - Tomaszów Mazowiecki 25 : 18, Ekstrim - Aleksandrów Łódzki 25 : 19