Rehabilitacja po Covid-19

Materiał informacyjny Strefa Piękna SPA & Fitness

Wypróbuj sesje w komorze hiperbarycznej w Gorlicach!

Zabiegi w komorze hiperbarycznej polegają na oddychaniu niemal stuprocentowym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia, co pozwala bardzo dobrze dotlenić cały organizm. Już jedna sesja w komorze hiperbarycznej biostymuluje nasz organizm, odżywia niedotlenione komórki, co w rezultacie wpływa na poprawę kondycji fizycznej, likwiduje zmęczenie oraz, co warto podkreślić, wzmacnia układ odpornościowy. Chyba nikomu nie trzeba uświadamiać jak ważne jest to w obecnych czasach. Tlenoterapia to skuteczne antidotum na zaburzenia koncentracji czy bóle migrenowe, obniża poziom stresu oraz poprawia jakość snu. Skutecznie wspomaga także leczenie wielu chorób i urazów, a także działa odprężająco i relaksująco.

Tlenoterapia hiperbaryczna to także nieoceniona pomoc w rehabilitacji po przebytej chorobie wirusowej, szczególnie po COVID-19. Poprzez sesje w komorze hiperbarycznej minimalizujemy skutki niedotlenienia. Zmniejszają się stany zapalne, odbudowują się tkanki uszkodzonych organów, co przekłada się na odczuwalną poprawę jakości życia pacjentów po chorobie.

Z zabiegów można skorzystać w Strefie Piękna Spa & Fitness w Gorlicach. Salon znajduje się przy ul. Podkościelna 13 (II piętro).
Dzwoniąc pod numer telefonu: 500 238 258 od specjalisty dowiesz się, czy zabieg polecany jest również na Twoje dolegliwości.
Więcej informacji znajdziesz również na stronie: spa.gorlice.pl

Dodaj ogłoszenie