Mad Dogs Team Kartuzy międzynarodowym mistrzem Polski

Bartosz Cirocki
Mad Dogs Team Kartuzy zdobył międzynarodowe mistrzostwo Polski w MMA
Mad Dogs Team Kartuzy zdobył międzynarodowe mistrzostwo Polski w MMA ze zbiorów klubu
Sześć medali indywidualnych, w tym trzy złote, oraz triumf drużynowy - to dorobek zawodników Mad Dogs Team Kartuzy z Międzynarodowych Mistrzostw Polski Amatorskiego MMA, K1, Bjj No Gi w Gdyni.

W Gdyni odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Amatorskiego MMA, K1, Bjj No Gi Time Of Master. Wzięła w nich udział silna reprezentacja Mad Dogs Team Kartuzy odnosząc historyczny sukces - w klasyfikacji drużynowej mistrzostw zajęła pierwsze miejsce.

Indywidualnie na podium stanęło sześciu zawodników ekipy. Złote medale wywalczyli seniorzy Szymon Itrich w kat. +96 kg i Mateusz Czarnowski w kat. 80 kg oraz junior Paweł Jażdżewski w wadze 62 kg. Kolejne krążki dorzucili inni junior Patryk Dunst w kat. 96 kg - srebrny oraz kadeci Mateusz Groth w kat. 62kg - brązowy i Seweryn Trzebiatowski w kat. 67 kg - brązowy.

Dalsze miejsca zajęli: Michał Jażdżewski, Krzysztof Szwychtenberg, Mateusz Krefta, Krystian Dunst i Patryk Bergański.

- Zdobycie złota drużynowego Międzynarodowych Mistrzostw Polski jak na razie naszym największym osiągnięciem - komentuje Krzysztof Kaźmierczak, trener teamu. - Już teraz możemy zapowiedzieć, że w czerwcu trzech zawodników kartuskiego klubu stanie na arenie zawodowej.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani