Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ekstrim Gorlice umacnia pozycję lidera

Marek Podraza
Ekstrim pokonuje Proszowice
Ekstrim pokonuje Proszowice Marek Podraza
W meczu na szczycie w II lidze siatkówki kobiet Ekstrim Gorlice pokonał wicelidera tabeli Paleo Pogoń Proszowice 3:1 (18 : 25, 25:20, 25 :10, 28 :26).

Siatkarki KRS Ekstrimu Gorlice podejmowały przed własną publicznością wicelidera tabeli Paleo Pogoń Proszowice. Oba zespoły miały przed meczem po 17 punktów na koncie. Lepsze w tym spotkaniu okazały się nasze siatkarki, które po przegraniu pierwszego seta, wzięły sie ostro do gry i wygrały trzy kolejne sety. Zdobyte punkty które pozwoliły im pozostać na pozycji lidera tabeli.