Wypadek Gorlice. W sobotę wczesnym rankiem na ul. Parkowej w Gorlicach doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego, który z niewyjaśnionych przyczyn znalazł się na jezdni .

Czytaj także: Wypadek Gorlice ul. Biecka. Zderzenie forda z motocyklem. Nie żyją dwie osobyDo wypadku doszło około godz. 5:30. Według wstępnych ustaleń policji pieszy z niewyjaśnionych przyczyn wtargnął wprost pod nadjeżdżający samochód marki Renault Scenic.

Jak podaje mł. asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik gorlickiej policji, 33-letni mieszkaniec Gorlic w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Renault kierował 45-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego. Był trzeźwy. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

eloelo (gość)

jednym słowem,gość jechał nie rozważnie.i takiego pacjenta powinni odrazu zamknąć,który odbiera życie drugiej osobie. takie moje zdanie!!

mieszkanka Gorlic (gość)

dlaczego jest wyłanczane światło w nocy lub zaraz o godz.5 ; 10 rano kiedy ludzie idą do pracy.Może ktoś z Radnych poruszy ten ważny problem,a nie zajmować sie bzdurami.