Wypadek Gorlice: śmiertelne potrącenie pieszego [ZDJĘCIA]

Wypadek Gorlice. W sobotę wczesnym rankiem na ul. Parkowej w Gorlicach doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego, który z niewyjaśnionych przyczyn znalazł się na jezdni .

Czytaj także: Wypadek Gorlice ul. Biecka. Zderzenie forda z motocyklem. Nie żyją dwie osobyDo wypadku doszło około godz. 5:30. Według wstępnych ustaleń policji pieszy z niewyjaśnionych przyczyn wtargnął wprost pod nadjeżdżający samochód marki Renault Scenic.

Jak podaje mł. asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik gorlickiej policji, 33-letni mieszkaniec Gorlic w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Renault kierował 45-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego. Był trzeźwy. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Komentarze (3)

avatar
avatar
eloelo (gość)

jednym słowem,gość jechał nie rozważnie.i takiego pacjenta powinni odrazu zamknąć,który odbiera życie drugiej osobie. takie moje zdanie!!

avatar
mieszkanka Gorlic (gość)

dlaczego jest wyłanczane światło w nocy lub zaraz o godz.5 ; 10 rano kiedy ludzie idą do pracy.Może ktoś z Radnych poruszy ten ważny problem,a nie zajmować sie bzdurami.

Wybierz kategorię