W głosowaniu internetowym jakie odbyło sie w 2010 roku Gorlice uzyskały 37725 głosów W głosowaniu internetowym jakie odbyło sie w 2010 roku Gorlice uzyskały 37725 głosów

W głosowaniu internetowym jakie odbyło sie w 2010 roku Gorlice uzyskały 37725 głosów (© Halina Gajda)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Gdy w 2010 roku trafiła się okazja, by w Gorlicach zagościła Mega impreza Lecha, czyli wielka zimowa zabawa w środku lata, mieszkańcy naszego miasta wykazali się wielkim poświęceniem.

W głosowaniu internetowym Gorlice uzyskały 37725 głosów, a swoją aktywnością wykazało się wówczas blisko 5 tysięcy osób. Teraz znów od aktywności mieszkańców zależy, czy w naszym mieście zagości kolejna wielka impreza.

- Walczymy o grant na realizację cyklu międzypokoleniowych imprez letnich, które mogą odbyć się w Gorlicach - mówi Marcin Gogulski, koordynator biura informacji i promocji urzędu miasta. - Jest szansa, że jeszcze w tym roku dzięki Lechstarter razem będziemy bawić się na silent disco, tańczyć na wielkim dancingu międzypokoleniowym oraz zjeżdżać na ogromnej ślizgawce wodnej podczas eko-plaża party - dodaje.

Te imprezy to pomysł miasta na aktywne wykorzystanie placu Dworzysko, bo to właśnie na nim miałaby się odbyć zabawa. Głosowanie potrwa do 17 maja.

- Jest ono bardzo proste - stwierdza Gogulski. - Wystarczy wejść na stronę projektu, którą udostępniamy na stronie UM Gorlice i kliknąć zakładkę „oddaj głos”. Trzeba wpisać swoje imię i nazwisko oraz podać adres e-mail. Potem już tylko klikamy w „zaloguj”, przechodzimy dalej i klikamy w „zagłosuj”. Każdy może głosować raz dziennie - zachęca urzędnik.

Jeśli wszystko pójdzie tak dobrze, jak osiem lat temu, to w Gorlicach przez dwa lata gościć będzie wakacyjna rozrywka. W chwili zamykania tego wydania Gazety, Gorlice znajdowały się na trzecim miejscu, z 561 głosami. Wyprzedzała nas Gdynia i Syców. Jaki będzie finał, przekonamy się niebawem.

ZOBACZ KONIECZNIE:
WIDEO: Kierowcy kontra rowerzyści. Kto lepiej dba o bezpieczeństwo?

Autor: TVN24, x-news


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!