Do śmiertelnego wypadku doszło dziś przed 11 w Szymbarku. Na łuku drogi na drodze w kierunku Bielanki 56-letni kierowca stracił panowanie nad osobowym Passatem. Runął w przepaść. Kierujący zginął na miejscu.

Samochód przerwał barierki mostu. Runął z wysokości siedmiu i pół metra do potoku Bielanka. Kierowca nie miał szans na przeżycie. Poniósł śmierć na miejscu. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość niedostosowana do deszczowej pogody. Policja bada okoliczności wypadku.

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

spryski (gość)

Pop z Kunkowej miesza sie do polityki choc nie powinien.Wybrał sołtysa bo pijakom stawiał wino a nie zajmuje sie szkołą a jego żona uczy.Dwadzieścia lat temu nasi rodzice odali by wszystko żeby,ich dzieci nie tułały po internatach a on z nią doprowadza do ruiny.Tak nie można być!!!!!!!!

papus9917 (gość)

to jest prawda ten most to jedna wielka poraszka i poraszkom jest nasz powiat gorlicki o okoliczne gminy jedna z nich to gmina uscie gorlickie tam to juz calkiem nic nie robiom tylko w stolki pierdzom a po powodziach drog niema komu naprawic tylko znaki potrafili powstawiac i to jes taka praca naszej gminy

Piotr (gość)

tam nie trzeba jeździć jak wariat!!! może w końcu ktoś sier weźmie za ten most!!! Ja jeżdze nim prawie co dziennie i nie raz się zdarzyło ze zarzuciło mi auto po zjeździe z asfaltu na dechy mostu!!!Zawsze trzeba tragedi żeby coś się zmieniło!!!