Regulamin plebiscytu Superpies

RedakcjaZaktualizowano 
REGULAMIN PLEBISCYTU pt. SUPERPIES NA ŁAMACH PORTALU INTERNETOWEGO GORLICE.NASZEMIASTO.PL

§ 1 [Postanowienia ogólne]

1. Organizatorem Plebiscytu pt. SUPERPIES (Plebiscyt) jest POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 41, poczta 02- 672 Warszawa; Oddział Prasa Krakowska w Krakowie, al. Pokoju 3, poczta 31-548 Kraków, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408, o kapitale zakładowym w wysokości 41 503 000,00 zł; NIP 522-01-03-609, REGON 012047699-00086, zwana dalej Organizatorem.
2. Organizator oświadcza, że Plebiscyt nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 09.201.1540 ze zm.).
3. Organizator oświadcza, że w związku z Plebiscytem pełni funkcję administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02.101.926 j.t. ze zm.). oraz że dane osobowe Uczestników Plebiscytu będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby Plebiscytu w zakresie i na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie i w przepisach prawa.
4. Uczestnictwo w Plebiscycie, w tym w szczególności podanie do wiadomości Organizatora danych osobowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Plebiscytu, a także wyrażenie zgody na wykorzystanie wizerunku, ma charakter dobrowolny.

§ 2 [Warunki uczestnictwa w Plebiscycie]

1. Plebiscyt jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Plebiscyt trwa od dnia 28 sierpnia 2012 r. do dnia 30 września 2012 r. i jest przeprowadzany w dwóch etapach.
3. Etap I Plebiscytu trwa od dnia 28 sierpnia 2012 r. do dnia 14 września 2012 r. i obejmuje zgłaszanie Kandydatur w Plebiscycie. Tryb zgłaszania Kandydatur jest określony poniżej w niniejszym Regulaminie.
4. Etap II Plebiscytu trwa od dnia 15 września 2012 r. do dnia 30 września 2012 r. i obejmuje głosowanie na zgłoszonego psa . Tryb głosowania jest określony poniżej w niniejszym Regulaminie.
5. Uczestnikiem Plebiscytu jako Zgłaszający lub Głosujący może być użytkownik serwisu NaszeMiasto.pl posiadający pełną zdolność do czynności prawnych.
6. Zgłoszenie kandydatury następuje poprzez zamieszczenie przez właściciela psa w serwisie internetowym NaszeMiasto.pl na stronie Plebiscytu fotografii przedstawiającej należącego do niego psa oraz wysłanie wiadomości e-mail ze zgłoszeniem na adres poczty elektronicznej gorlice@naszemiasto.pl. Każdy uczestnik Plebiscytu może dokonać tylko jednego zgłoszenia.
7. Zgłoszenie psa dokonywane pocztą elektroniczną winno zawierać jego imię oraz imię i nazwisko oraz adres właściciela psa oraz krótką prezentację psa. Opis psa nie może być dłuższy niż 400 znaków ze spacjami.
8. Wadliwe zgłoszenia, w tym zgłoszenia nadesłane po upływie terminu (14 września 2012 r.), a także zgłoszenia naruszające w jakikolwiek sposób przepisy prawa lub niniejszego Regulaminu nie będą rozpatrywane.

§ 3 [Postanowienia dotyczące fotografii]
1. Zamieszczona fotografia winna przedstawiać psa.
2. Właściciel psa lub kota oświadcza, że przysługują jej lub jemu wszelkie prawa do zgłoszonej fotografii oraz że zgłoszona fotografia nie narusza praw osób trzecich.
3. W razie gdyby Organizator poniósł jakąkolwiek szkodę związaną z roszczeniami osób trzecich w związku z nadesłanymi fotografiami, właściciel psa zobowiązuje się pokryć ww. szkodę w całości.
4. Fotografie lub opisy naruszające prawo lub zasady współżycia społecznego nie zostaną zamieszczone w serwisie Plebiscytu.
5. Każdy właściciel psa może zgłosić tylko jedną fotografię w ramach zgłoszenia. W razie nadesłania większej ilości fotografii Organizator podejmuje decyzję, która z fotografii zostanie zamieszczona w serwisie Plebiscytu.
6. Fotografia winna być zamieszczona w formie elektronicznej. Zalecane jest zamieszczenie fotografii o jak najwyższej jakości. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy zamieszczenia fotografii, która w jego opinii nie spełnia minimalnych warunków technicznych.
7. Zgłaszający upoważniają Organizatora do rozpowszechniania fotografii na stronie internetowej www.nowysacz.naszemiasto.pl przez czas trwania Plebiscytu oraz w związku z ogłoszeniem wyników Plebiscytu. Właściciele psa lub kota upoważniają Organizatora do publikowania fotografii na łamach dziennika "Polska Gazeta Krakowska" przez czas trwania plebiscytu oraz w związku z ogłoszeniem wyników plebiscytu. Właściciele psa lub kota zachowują wszelkie prawa, w tym prawa majątkowe, do zamieszczonej fotografii.

§ 4 [Głosowanie i rozstrzygnięcie Plebiscytu]

1. W dniu 14 września 2012 r. Organizator podejmuje decyzję, które ze zgłoszonych kandydatur przechodzą do drugiego etapu Plebiscytu. Organizator ogłasza decyzję w tym zakresie na stronie internetowej www.gorlice.naszemiasto.pl w dniu 15 września 2012 r. Decyzja Organizatora jest ostateczna i nie wymaga uzasadnienia.
2. W drugim etapie Plebiscytu Głosujący oddają głosy na poszczególne kandydatury za pośrednictwem serwisu naszemiasto.pl. Z jednego komputera może być oddane 5 głosów w ciągu doby.
3. Zwycięzcami Plebiscytu zostaje właściciel psa, których kandydatura uzyska najwięcej głosów do chwili zakończenia Plebiscytu.
4. Wyniki Plebiscytu zostaną ogłoszone 1 października 2012 r. na stronie www.gorlice.naszemiasto.pl
5. Zwycięzcy Plebiscytu otrzymują jako nagrodę karmę dla zwierząt.
6. Organizator poinformuje zwycięzców drogą mailową o sposobie realizacji nagrody.

§ 5 [Postanowienia końcowe]

1. Regulamin niniejszy jest dostępny w okresie trwania Konkursu w siedzibie Organizatora oraz na stronie www.gorlice.naszemiasto.pl. Na prośbę zainteresowanego wyrażoną na piśmie treść regulaminu może być mu przesłana drogą mailową bądź pocztą pod warunkiem przesłania na adres Organizatora zaadresowanej koperty z dopiskiem „Mój pupil – pies” wraz ze znaczkiem.
2. Materiały reklamowo – promocyjne Plebiscytu mają jedynie charakter informacyjny.
3. Wydanie nagród nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi, przy czym podatek dochodowy należny od wygranych odprowadzi Organizator, który jest przyrzekającym i wydającym nagrody na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działania lub zaniechania uczestników Plebiscytu oraz osób trzecich (m. in. Poczty Polskiej, firm kurierskich, administratora sieci internetowej).
5. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają postanowienia Regulaminu Ogólnego konkursów i plebiscytów organizowanych przez Polskapresse oraz prawo powszechnie obowiązujące.
6. Wszelkie spory związane z Plebiscytem, którego dotyczy niniejszy Regulamin rozpoznawane będą przez sąd właściwy dla siedziby Organizatora w Krakowie.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3