Ja gotuję Ty smakujesz - to ciekawa propozycja ze strony restauracji Ratuszowa

Ja gotuję Ty smakujesz! To kolejna ciekawa propozycja ze strony gorlickiej restauratorki Iwony Budziak skierowanej w stronę mieszkańców Gorlic. Od następnego tygodnia w restauracji Ratuszowa ruszy program kulinarny o nazwie „Ja gotuję Ty smakujesz”

Od przyszłego tygodnia w restauracji Ratuszowa ruszy ciekawy program kulinarny o nazwie „Ja gotuję Ty smakujesz”. To kolejna ciekawa propozycja ze strony gorlickiej restauratorki Iwony Budziak skierowanej w stronę mieszkańców Gorlic.
- Będzie on polegał na tym, że w naszej restauracji Ratuszowa będziemy przygotowywać ciekawe i oryginalne dania naszej kuchni, a wszystkich chętnych zaprosimy do ich degustacji. Planujemy akcję rozpocząć już w najbliższy wtorek. Oczywiście wcześniej muszą się zgłosić osoby, które wezmą udział w naszym programie – wyjaśnia Iwona Budziak.
Osoby mogą zgłosić się drogą e-mailową na adres budziakgastro@vp.pl
- Prosimy o nadesłanie kilka informacji o sobie oraz zdjęcie, a my wyłonimy z nadesłanych informacji osoby, które otrzymają zaproszenie do udziału w programie. W przyszłości planujemy także zaproszenie mieszkańców Gorlic do wspólnego przygotowania oryginalnych naszych dań - dodaje Iwona Budziak.

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię