W poszególnych drużynach występują II ligi Gorlickiej Ligi Halowej Piłki Nożnej:
Styrczula Libusza
W zespole występują: Maciej Durlak, Robert Stryczula, Piotr Tarka, Dawid Tarka, Szymon Tarka, Marek Stryczula, Oskar Paszyński, Marek Liana, Wojciech Wacławik, Łukasz Juruś, Radosław Szymczyk, Łukasz Skrobot oraz Grzegorz Gawlak.
Sztab szkoleniowy:Marek Stryczula – kapitan drużyny, Robert Stryczula – kierownik drużyny.
Korczak Gorlice
W zespole występują:Michał Śliwa, Damian Rusin, Grzegorz Toczek, Piotr Zięba, Marcin Kita, Dominik Wojtas, Marcin Kijek, Szymon Różycki, Piotr Toczek, Mariusz Zięba, Mariusz Liszka oraz Wojciech Korzeń.
Sztab szkoleniowy:Piotr Zięba – kapitan drużyny, Dominik Wojtas – kierownik drużyny.
Chili Pub Gorlice
W zespole występują:Tomasz Sekuła, Łukasz Niedziela, Waldemar Ziółkowski, Jacek Bogusz, Krzysztof Pilch, Piotr Krzysztoń, Karol Tarsa, Grzegorz Mazur, Edward Babiś, Sławomir Sierak, Jarosław Rusiniak, Adam Grochowski, Łukasz Duran, Jan Sekuła oraz Krzysztof Roman.
Sztab szkoleniowy: Tomasz Sekuła – kierownik i kapitan drużyny.
Damian Bus Gorlice
W zespole występują:Artur Rzemiński, Kamil Moskal, Piotr Kawa, Paweł Urban, Tomasz Skorupa, Maciej Papużyński, Bartosz Ziemba, Paweł Nowak, Damian Grądalski, Marcin Wójcik, Wojciech Roman, Krzysztof Deda, Kamil Muzyka, Łukasz Kozioł oraz Konrad Grądalski.
Sztab szkoleniowy: Artur Rzemiński – kapitan drużyny, Damian Grądalski – kierownik drużyny
LKS Łużna II
W zespole występują: Jarosław Poręba, Dawid Piecuch, Bartłomiej Piecuch, Wiktor Parat, Marcin Dywan, Krzysztof Kasprzyk, Jakub Brach, Jacek Rura, Damian Bożek, Rafał Klimek, Dawid Gębarowski, Jacek Piecuch.
Sztab szkoleniowy: Jakub Banach – kapitan drużyny, Jacek Piecuch – kierownik drużyny
Temida Gorlice
W zespole występują: Sławomir Trybus, Przemysław Gawlik, Piotr Pater, Szymon Osetek, Jakub Kusiak, Kamil Grądalski, Jan Król, Bogusław Moroń, Andrzej Moroń, Jacek Szymański, Maciej Galas, Jakub Gawryła, Tomasz Kotowicz
Sztab szkoleniowy: Moroń Bogusław – kapitan drużyny, Piotr Firlit i Ewa Szydło – kierownicy drużyny
Urząd Miasta Gorlice
W zespole występują: Piotr Berdyło, Janusz Fugiel, Krzysztof Janik, Marek Dziadzio, Leszek Chochołek, Adam Łukaszyk, Marcin Tokarz, Adrian Świerz, Gąsior Mariusz, Marcin Krygowski i Łukasz Krygowski
Torcida Wysowa – Zdrój
W zespole występują: Piotr Sobolewski, Mateusz Kuruc, Mateusz Ptaszkowski, Patryk Skrzypniak, Jakub Tarkowski, Wojciech Żychowski, Kamil Kopek, Armand Ropicki, Maciej Drąg i Karol Drąg
Sztab szkoleniowy: Mateusz Ptaszkowski – kapitan drużyny, Maciej Drąg – kierownik drużyny
Gorlice TV
W zespole występują: Przemysław Belcer, Tomasz Podgórski, Michał Karp, Wojciech Klewaniec, Marcin Sekuła, Damian Bugno, Dawid Grela, Mateusz Reczek, Tomasz Prokop, Dariusz Surmacz, Daniel Halerz i Marek Klimek
Sztab szkoleniowy: Mateusz Reczek – kapitan drużyny, Piotr Sekuła – kierownik drużyny
Gwarant Stróżówka
W zespole występują: Arkadiusz Mol, Antoni Tutak, Tomasz Sołtysiak, Tomasz Augustyn, Rafał Rutana, Piotr Deda, Kamil Stec, Mariusz Tutko, Dominik Szura i Bogdan Drapała.
Sztab szkoleniowy: Antoni Tutak – kapitan i kierownik drużyny
Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?