Glinik Gorlice remisuje z beniaminkiem

Marek Podraza
Glinik Gorlice remisuje z beniaminkiem Marek Podraza
W meczu IX kolejki IV ligi GKS Glinik Gorlice zremisował 1:1 na własnym boisku z drużyną GKS Drwinia, bardzo dobrze grającym beniaminkiem IV ligi.

Już w 10 minucie po doskonałej akcji prowadzenie dla Glinika Gorlice uzyskał Tomasz Augustyn. Goście wyrównali w 32 minucie po strzale Grzegorza Miklera. Bramki oddane w pierwszej połowie okazały się kluczowe dla wyniku spotkania. Gra obu zespołów z całą pewnością podobała się zgromadzonej na trybunach publiczności. Przyczyniły się do tego liczne akcje i spora liczba strzałów na bramkę po obu stronach boiska. Na duże brawa zasługuje nasz golkiper Przemysław Harwat, który efektownie interweniował na bramce. Piłkarze Glinika rozegrali bardzo dobre spotkanie. Walczyli o każdą piłkę i stworzyli kilka akcji pod bramką przeciwnika. Tradycyjnie już na murawę oba zespoły wyprowadzały dziewczęta – młode piłkarki GKS Glinik Gorlice. Kolejny mecz Glinik rozegra na wyjeździe 5 października o godzinie 16 z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska
Glinik Gorlice - GKS Drwinia 1:1 (1:1)