Derby powiatu:LKS Wójtowa - LKS Kobylanka 1:3

Marek Podraza
Derby powiatu:LKS Wójtowa - LKS Kobylanka 1:3 Marek Podraza
W sobotę w lidze okręgowej LKS Wójtowa podejmowała w derbach powiatu piłkarzy LKS Kobylanka. Było to pierwsze spotkanie podopiecznych Janusza Kapuścińskiego przed własną publicznością w rundzie wiosennej i wypadło dość niekorzystnie dla gospodarzy.

LKS Wójtowa przegrała bowiem u siebie 3:1 z Kobylanką. Do przerwy był wynik 1:0 dla LKS Kobylanki po bramce jaką zdobył Robert Cionek z rzutu karnego. W drugiej połowie po kolejnej bramce grającego trenera LKS Kobylanka goście prowadzili już 2:0. Nie były to jednak ostanie bramki w tym meczu. Dla gości trzecią bramkę zdobył jeszcze Marek Jamro, a dla gospodarzy Paweł Danicz.