Już w czwartek w pomieszczeniach Koła Stowarzyszenia Diabetyków w Bieczu przy ulicy Tysiąclecia w godzinach 8.30-13 odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi na rzecz Jarka Noworóla.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Organizatorem akcji jest Automobilklub Biecki, Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Koło Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Bieczu.
Jarek Noworól to wielki przyjaciel bieckiego środowiska rajdowego, dyrektor "Karpackie" 18. Rajdu Rzeszowskiego. W sierpniu, po zakończeniu rajdu Jarek trafił do szpitala. Do jego leczenia potrzebna jest krew.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, a zwłaszcza mieszkańców Biecza i okolic do honorowego oddawania krwi na rzecz Jarka.
W akcji już teraz zapowiedzieli udział uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Zawodowych w Bieczu oraz strażacy z okolicznych jednostek OSP. Krew oddawać też będą członkowie Automobilklubu Bieckiego.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!